Baza firm - Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Machowski Grzegorz, Zakład Usług Elektrycznych I Automatyki, Przemysłowej Mgr Inż. Grzegorz Machowski, Zue I Ap - Nazwa SkróconaMazowieckie, 9-402 Płock, Agrestowa 8A1990-19-11
Malec Dariusz Zakład Wytwarzania Wyrobów Ceramicznych I Elementów Grzejnych "Elcer"Małopolskie, 32-040 Rzeszotary, ul.Brzeziny 241991-03-08
Malec Stanisław Zakład Wytwarzania Wyrobów Ceramicznych I Elementów Grzejnych "Elcer"Małopolskie, 32-040 Rzeszotary, ul.Brzeziny 241991-03-08
Przemysław ApolloŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Towarowa 91992-20-10
Zbigniew ApolloŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Towarowa 91992-20-10
Robert Mrzygłód MikrolabMałopolskie, 30-015 Kraków, ul. Cieszyńska 91992-09-11
Malec Jadwiga Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Elcer-1"Małopolskie, 32-040 Rzeszotary, ul.Brzeziny 241995-19-10
Malec Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Elcer-1"Małopolskie, 32-040 Rzeszotary, ul.Brzeziny 241995-19-10
Instalatorstwo Elektryczne - Usługi Ogólnobudowlane Biernacki SławomirMazowieckie, 5-600 Grójec, Zbyszewska 151997-03-12
Kaczmarek Przemysław "Ćma"-Przemysław KaczmarekWielkopolskie, 63-400 Ostrów Wielkopolski, UL. GEN. JASIŃSKIEGO 221998-24-12
Krzysztof Pilarz - 90-253 ŁódźŁódzkie, 90-253 Łódź, Kilińskiego 30 lok. 11999-15-03
"Janasz" - Systemy Alarmowe I Informatyczne - Tomasz JanaszMazowieckie, 5-092 Łomianki, KASPRZAKA 182000-01-04
Andrzej Lichosik Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Tele-Kom"Świętokrzyskie, 29-105 Krasocin, Oleszno Szkolna 492000-15-09
Andrzej Soczyński Sk-Coss S.c. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A.soczyński L.kierat Export,importOpolskie, 47-225 Kędzierzynkoźle, ul. Nowowiejska 332001-30-03
Walczak Andrzej Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe"Ceramo"Zachodniopomorskie, 41-404 Mysłowice, Dworcowa 42001-19-11
Sucore-Lech KnapMazowieckie, 415 Warszawa, Okrąg 3A lok. 162002-20-02
Jacek Pierzchała Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa ElkolMałopolskie, 30-619 Kraków, TURNIEJOWA 73B lok. 312002-03-06
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe"Folmar"Chamska AnnaKujawsko-Pomorskie, 87-300 Brodnica, Podgórna 632002-01-10
Przewoźniak Agnieszka Zakład Produkcji Wyrobów Z Monokryształu "Kor-Diam"Małopolskie, 32-051 Wielkie Drogi, Jaśkowice 2222002-01-10
Pasierbek Łukasz Zakład Ceramiki Specjalnej "Ceramit"Małopolskie, 34-114 Brzeźnica, Tłuczań 632003-15-04
P.p.h. "El-Tech" Barbara KacprowiczMazowieckie, 9-402 Płock, Ul.Wyszogrodzka 522005-15-01
Andrzej Bodziarczyk Zakład Elektryczny I TeletechnicznyMałopolskie, 30-333 Kraków, ROZDROŻE 102005-25-04
Tomasz Smarsz "Ts-Wind"Wielkopolskie, 62-040 Puszczykowo, Gołębia 552006-15-09
Helpdesk Plus Justyna BłaszczakWielkopolskie, 60-185 Poznań, Skórzewo Poznańska 1192006-01-10
Smorawiński Zdzisław Technologia & Technika AluminiumWielkopolskie, 62-510 Konin, KACZEŃCOWA 42007-15-09
Agnieszka Gabryś AdenMałopolskie, 32-031 Brzyczyna, BRZYCZYNA 902008-19-05
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Elektra" - Rafał PutonMazowieckie, 0 Radom, Kasztelańska 35B lok. m.12008-14-07
Edward Kupiec Ceramika - DębnikiMałopolskie, 30-318 Kraków, ul. Zagrody 3 lok. 62009-19-05
Konrad Choromański 8 BallMazowieckie, 2-739 Warszawa, Wałbrzyska 11 lok. 852009-15-08
Grand Square Anna KnitterKujawsko-Pomorskie, 85-796 Bydgoszcz, IGRZYSKOWA 6 lok. 1312011-01-02
Kfm Łukasz SerwinekMazowieckie, 5-506 Lesznowola, Władysławów ul. Motocyklistów 102011-01-03