Baza firm - Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Produkcja Elelmentów I Podzespołów Automatyki Lidia Pietrzak-DudekŁódzkie, 91-158 Łódź, ul. Lniana 27 lok. 471990-01-06
"Epro" Mgr Inż. Elżbieta OkłaPomorskie, 80-177 Gdańsk, KRAŚNIĘTA 1371992-01-05
Roman Kubiak ElektrosystemLubuskie, 65-001 Zielona Góra, BATOREGO 126A1992-01-05
Ryszard Tubielewicz "Elektrosystem"Lubuskie, 65-735 Zielona Góra, STEFANA BATOREGO 126A1992-01-05
Andrzej Bedus "Elwena"Lubuskie, 65-078 Zielona Góra, BOHATERÓW WESTERPLATTE 25A lok. 11992-05-10
Cito Agnieszka KwaśniewskaMazowieckie, 2-777 Warszawa, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO 8 lok. 121993-30-06
Piotr Choiński Phu "P-C Elektronik" Piotr ChoińskiDolnośląskie, 56-400 Oleśnica, WILEŃSKA 12 lok. 11994-10-06
Wojciech Wilchelm Firma Handlowo-UsługowaMałopolskie, 31-475 Kraków, ul. Macieja Miechowity 13 lok. 381994-15-06
P.p.h.u. Compedox Rogala JerzyŚląskie, 41-902 Bytom, STANISŁAWA MONIUSZKI 26A lok. 1091996-15-01
Wiesław Surmacz-VikingLubuskie, 65-514 Zielona Góra, ul. Ptasia 111996-01-05
Widom Wiesław MachulaPomorskie, 84-230 Rumia, Zielarska 221997-02-01
Optiguard Maria GierszalKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. Aleksandrowska 6-101998-02-02
Mirosława LepczyńskaMazowieckie, 4-885 Warszawa, ul. Halki 71998-15-03
Firma Transportowo -Usługowo- Handlowa "Paula" Robert JanoszŚląskie, 43-330 Zasole Bielańskie, Solskiego 191998-02-11
"Videotronic Nova" Krzysztof ZielińskiLubuskie, 65-140 Zielona Góra, ul. Jacka Malczewskiego 151999-01-12
Krzysztof Witkowski "Moto-Mix"Dolnośląskie, 50-455 Wrocław, GENERAŁA KNIAZIEWICZA 23c2000-01-08
Krzysztof Knot "Saper" Elektroniczne Urządzenia PoszukiwawczeŚląskie, 42-215 Częstochowa, LUDOWA 2832000-01-08
Ammonite System Piotr StępkowskiDolnośląskie, 55-200 Oława, ul. ks. Franciszka Kutrowskiego 302001-15-01
Zakład Elektroniczny "Videotronic" Krzysztof MielczarekPomorskie, 65-850 Zielona Góra, ul. Władysława Reymonta 322001-07-03
Zakład Elektroniczny "Videotronic" Renata MielczarekPomorskie, 65-850 Zielona Góra, ul. Władysława Reymonta 322001-07-03
Krzysztof Stasiewicz "Maks"- Wspólnik Spółki CywilnejPodlaskie, 15-501 Białystok, ul. Baranowicka 1152001-15-03
Janusz Kisłowski Elpo Janusz KisłowskiMazowieckie, 4-113 Warszawa, Łukowska 5 lok. 592001-11-06
Mirosław Baranowski Abh - Biuro Inżynierskie Mgr Inż. Mirosław BaranowskiKujawsko-Pomorskie, 87-162 Lubicz, Józefowo 332002-08-07
Arkadiusz Rutyna Rutus - Elektronika Użytkowa I PrzemysłowaPomorskie, 81-116 Gdynia, ul. Bosmańska 30B lok. 42003-01-04
Karasek Marek AmptoneKujawsko-Pomorskie, 87-148 Łysomice, Papowo Toruńskie ul. Malwowa 142003-31-12
Mprojekt Marcin UrbaniakŚląskie, 40-032 Katowice, ul. Henryka Dąbrowskiego 13 lok. 62004-01-06
Remnet Remigiusz BuszkaKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. Jana Mohna 67 lok. 92005-01-09
Losar Renata PośpiechŚląskie, 43-176 Gostyń, ul. Rybnicka 612006-18-04
Cemtronik Cezary DrozdDolnośląskie, 55-011 Siechnice, SZKOLNA 5 lok. 182006-11-10
Velovent Beata BanachPomorskie, 84-230 Rumia, ul. Dąbrowskiego 362007-10-09
Hermanowski Kamil Asepta Serwis PphuLubelskie, 20-243 Lublin, KLEEBERGA FRANCISZKA- 8/1452007-17-12
""Frost - Pol"" Mirosław StanibułaWarmińsko-Mazurskie, 14-200 Iława, ul. Franciszka Smolki 112008-15-04
P.p.h.u. "Anmarel" Andrzej KiciakŁódzkie, 91-845 Łódź, Franciszkańska 104/1122008-10-12
P.u.h "All-Mar" Marta HrycakDolnośląskie, 57-150 Prusy, Kondratowice Słowiańska 28a lok. 32009-01-01
Jarosław Markiewicz - ElebitLubuskie, 65-124 Zielona Góra, DĘBOWA 152009-01-06
Bartosz Apanasewicz ApweldLubuskie, 65-381 Zielona Góra, KASZTANOWA 14A lok. 12009-01-10
Anna Welter "Flatwelt"Pomorskie, 80-180 Gdańsk, OLIMPIJSKA 55 lok. 142011-01-04
Pv-System Jakub KroczewskiMazowieckie, 26-600 Radom, ul. Janka Krasickiego 42011-10-10
Green Power Arkadiusz BrzeskiŁódzkie, 91-158 Łódź, ul. Lniana 24 lok. 932011-02-11
Zakład Elektroniczny "Videotronic" Katarzyna MielczarekPomorskie, 65-850 Zielona Góra, ul. Władysława Reymonta 322013-02-01