Baza firm - Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Zrh "Koko" Józef BartoszukDolnośląskie, 55-010 Święta Katarzyna, GŁÓWNA 291989-02-11
Ryszard Tracz Pphu"Tracz"Dolnośląskie, 51-111 Wrocław, SŁOWACKA 7B1990-01-11
Usługi Ślusarskie Drobna Wytwórczość w Metalu *metal-Masz* - Wiktor MazurKujawsko-Pomorskie, 85-440 Bydgoszcz, WIEWIÓRCZA 151993-04-01
"Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gravo" Andrzej ŁachetaMazowieckie, 4-686 Warszawa, Koryncka 421993-01-05
P.p.h.u. Gastro-Tar Jan TarczewskiLubuskie, 66-002 Stary Kisielin, Zatorze 231995-01-01
Techmet Pphu Inż. Edward WyłupekLubelskie, 22-460 Szczebrzeszyn, ul. Zamojska 871995-01-02
Baliński Jan Aron Bis Przedsiębiorstwo Usługowo ProdukcyjneKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, Łosia 51995-28-08
Andrzej Kokot Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-UsługoweŚląskie, 42-244 Mstów, Jaskrów ul. Częstochowska 47A1996-23-01
Dropiek Jarosław DrozdowskiKujawsko-Pomorskie, 86-011 Wtelno, Gościeradz 51998-30-01
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Seho" Henryk SechKujawsko-Pomorskie, 85-043 Bydgoszcz, OGRODOWA 2-41999-01-06
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "" Emka"" - Marek SkrzypczakKujawsko-Pomorskie, 86-022 Dobrcz, Kotomierz ul. Zdrojowa 152000-01-10
"Egaz" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nazwa Skrócona Lolo Janusz Ppuh "Egaz"Mazowieckie, 0 Radom, Barlickiego 82002-16-09
Nowak Andrzej Mon-TechDolnośląskie, 56-100 Wołów, PEŁCZYN NR 39/32004-01-07
Prio-Ideo Adam KobylskiKujawsko-Pomorskie, 86-005 Białe Błota, ul. Centralna 922004-08-09
Kocuła Mirosław Firma "Kocuła Ii "Dolnośląskie, 55-080 Kąty Wrocławskie, Mokronos Dolny WIŚNIOWA 42005-10-08
Izabela Bartoszuk Zrh "Koko"Dolnośląskie, 50-140 Wrocław, PLAC BISKUPA NANKIERA 14 lok. 62006-01-02
Martin Płowens "Mpr"Wielkopolskie, 61-615 Poznań, ul. Morawska 102006-01-02
Wibo - Bt Monika Bober-KuchtaWarmińsko-Mazurskie, 13-124 Kozłowo, Kolejowa 202006-01-04
Rf Mah Andrzej MiędzyrzeckiDolnośląskie, 56-100 Wołów, PRAWIKÓW 102006-11-09
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu I Usług "Rem-Piek" Lucyna DąbrowskaKujawsko-Pomorskie, 86-011 Wtelno, Tryszczyn ul. Jaworowa 32007-01-03
Maszyny I Urządzenia Gastronomiczne Ada-Gastrogaz Gorobika , Dembniak Gorobika WładimirLubuskie, 66-100 Sulechów, Kolejowa 92007-07-05
Dawid Szurlej Zut BorniakZachodniopomorskie, 78-449 Borne Sulinowo, BOLESŁAWA CHROBREGO 31E2007-08-10
Michał Błaziński F.h.u. "Volley"Śląskie, 42-216 Częstochowa, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 82008-02-09
Pphu Promax Zbigniew PodróżnyDolnośląskie, 55-220 Jelczlaskowice, UL. PARKOWA 10/42009-11-08
Kita Agnieszka Hrb Cukro TechKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, Podgórna 66a2009-21-10
Ozon Food Krzysztof KiblerMazowieckie, 26-600 Radom, ul. Wierzbicka 242010-25-05
Jakub Szydłowski TechnumDolnośląskie, 51-001 Wrocław, ul. Osobowicka 153b lok. 92011-06-12
"Arendt" Jacek ArendtZachodniopomorskie, 70-700 Szczecin, ul. Rymarska 148C2012-01-01
"Arendt" Piotr ArendtZachodniopomorskie, 70-700 Szczecin, ul. Rymarska 148C2012-01-01
Agnieszka SołeckaWielkopolskie, 60-688 Poznań, oś.Jana 3 Sobieskiego 15 lok. 152012-19-03
Techmilk Marcin LipskiLubuskie, 65-119 Zielona Góra, ul. Sulechowska 4a2012-23-04
Braumax Bogdan SzponarLubelskie, 20-418 Lublin, ul. Nowy Świat 30B lok. 252012-01-07
Justinox Justyna PłonkaŚląskie, 42-202 Częstochowa, ul. Lubliniecka 332012-10-09
Amp Jerzy KoczkoMazowieckie, 5-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30 lok. 1072012-24-09
Tigma Marcin DąbrowskiWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Dobrzyń 14A2012-15-10
Justal Justyna BurdyńskaWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Litwinki 19B2013-08-01
Zakład Usługowy "Młynomont" Tomasz ŁukaszczykŚwiętokrzyskie, 25-649 Kielce, ul. Graniczna 222013-09-05
Omk Marian KochelMałopolskie, 32-091 Michałowice, ul. Górna 192013-05-08
Bp Inox Bartosz PodowskiWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, ul. Traugutta 9 lok. 442013-17-09
Produkcja Usługi Handel Em-Ka Mirosław KupkaŚląskie, 43-391 Mazańcowice, Mazańcowice 9062014-09-01