Baza firm - Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Wodzimierz Zięba Enascon - Włodzimierz ZiębaMałopolskie, 32-700 Bochnia, Wyspiańskiego 321991-20-05
Zakład Wdrożeniowo Produkcyjny Proma Marian PrzygodaKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. Koniuchy 11A lok. 14A1992-01-08
Zakład Produkcji Form Wtryskowych "Form I Plast" - Janusz JurkowskiMazowieckie, 5-300 Mińsk Mazowiecki, Choszczówka Stojecka ul.Warszawska 131995-02-01
~eneco~pphu Andrzej PańczakPomorskie, 0 Słupsk, GDYŃSKA 1261995-12-07
Grzegorz Matonis Pphu Elkon - Grzegorz MatonisŁódzkie, 0 Łódź, Plantowa 3 lok. 221996-15-09
Andrzej RomelWielkopolskie, 0 Koziegłowy, OSIEDLE LEŚNE 9 lok. 501997-01-06
Julian Walczuk ~serwis Obrabiarek~Mazowieckie, 5-800 Pruszków, MICKIEWICZA 561998-25-01
Andrzej Maliszewski Graf-TronikMazowieckie, 2-793 Warszawa, ŻABIŃSKIEGO 10 lok. 251998-15-06
Netter Ireneusz In-Global Ireneusz NetterŚląskie, 44-113 Gliwice, Wieniawskiego 31/41999-01-10
Grzegorz Florek P.p.h.u. "Flor Automatic"Opolskie, 47-232 Kędzierzynkoźle, ul. Bolesława Krzywoustego 1 lok. 112000-01-02
Grażyna Gray "Alplast Plus"Wielkopolskie, 61-362 Poznań, FORTECZNA 212001-15-05
Coner Tomasz TołkaczŁódzkie, 92-318 Łódź, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133Q2001-01-08
Paweł Adam Niewierowicz Coner S.c. P.niewierowicz, T.tołkacz; Cnc Service S.c. R.tołkacz, P.niewierowiczŁódzkie, 92-318 Łódź, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133Q2001-01-08
Plastmak Kubiak GrzegorzKujawsko-Pomorskie, 87-123 Dobrzejewice, Brzozówka ul. Kasztanowa 72002-05-02
F.p.h.u. Fol - Serwis Jacek ChojnackiŁódzkie, 98-161 Zapolice, Woźniki 152004-05-04
"Optima" Sylwia ChmielewskaPomorskie, 80-880 Gdańsk, LASTADIA 36 lok. 242004-24-07
Stanisław Kozieł Kozieł-EluacKujawsko-Pomorskie, 87-313 Brzozie, Wielki Głęboczek 352004-01-08
"Wróblewski Krzysztof Era Tech "Wielkopolskie, 0 Września, ZIELONOGÓRSKA 42004-23-11
Sonictech Dawid Plec, Odeon S.c.Kujawsko-Pomorskie, 87-400 Wrocki, Wrocki 12004-01-12
Rafał Szczepaniak Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe RafiWielkopolskie, 64-400 Międzychód, DZIĘCIELIN 302004-10-12
Stanisław Kurasz Zakład Techniczny ElektrotechnikiDolnośląskie, 57-530 Międzylesie, WOJSKA POLSKIEGO 20C lok. 92005-05-05
Hayko Grzegorz HajkiewiczLubuskie, 1-934 Warszawa, Księżycowa 76 lok. 122005-20-11
Marplex Marcin BartnickiMazowieckie, 5-300 Mińsk Mazowiecki, Choszczówka Stojecka ul. Warszawska 422005-22-11
Piotr Król RedcamMałopolskie, 34-600 Limanowa, OGRODOWA 62007-22-11
Metal-Nox-Konstrukcje Stalowe Jacek ZarębskiWielkopolskie, 64-530 Kaźmierz, ul. Szamotulska 282008-23-01
Kamil Walendzik Techmaster, Kamil WalendzikMazowieckie, 3-433 Warszawa, Strzelecka 27/29 lok. 1542008-27-02
Justyna Jankiewicz-Gwóźdź Max. GjPodkarpackie, 39-200 Dębica, Słoneczna 98 lok. 242008-22-08
Beata Kozioł TonacjaMałopolskie, 31-636 Kraków, OSIEDLE OŚWIECENIA 50 lok. 652008-01-10
Bogusław Kozioł TonacjaMałopolskie, 31-636 Kraków, OSIEDLE OŚWIECENIA 50 lok. 652008-01-10
Maah Marek DowgwiłłowiczMazowieckie, 4-934 Warszawa, ul. Bystrzycka 28B2009-21-04
Robert Kołodziejczyk Kołodziejczyk StraszyńskiŚląskie, 43-340 Kozy, PODGÓRSKA 40B2009-28-04
"Straszyński Kołodziejczyk " Paweł StraszyńskiŚląskie, 43-300 Bielskobiała, ul. Stanisława Przybyszewskiego 202009-01-10
Delfin Magdalena TomczakWarmińsko-Mazurskie, 14-200 Iława, ul. Józefa Chełmońskiego 142010-26-05
3xd - Centrum Druku 3d I Cnc Michał MarciniakWielkopolskie, 62-220 Niechanowo, Ogrodowa 21 lok. 212012-01-02
Baranowski Andrzej Narzędzia Profil Usługi ProdukcjaWarmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, ul. Podmiejska 32012-01-03
Best-Machines Bernhard StötzelZachodniopomorskie, 72-112 Stepnica, B. Krzywoustego 60A2012-10-07
Agnieszka HołdysDolnośląskie, 58-100 Świdnica, Witoszów Dolny 133A2013-23-01
Hammerman Mateusz ŁukowskiWarmińsko-Mazurskie, 12-250 Orzysz, ul. Adama Mickiewicza 72013-01-04
Piotr PlebankiewiczŚląskie, 41-219 Sosnowiec, ul. Lubelska 31 lok. 412013-02-12
Plastmak Józef MazurKujawsko-Pomorskie, 87-123 Dobrzejewice, Brzozówka ul. Kasztanowa 72014-01-01