Baza firm - Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Leszek Piekarski Biuro Handlowe Dexter UnoMałopolskie, 30-633 Kraków, ul. Walerego Sławka 101990-18-09
Zakład Robót Sanitarnych "Sanator-Bis" S.c. Bożena Głuchowska, Robert Głuchowski, Robert Głuchowski - 95-070 Aleksandrów ŁódzkiŁódzkie, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Rąbień Altanowa 41992-03-08
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Export-Import Andrzej BajerLubuskie, 65-502 Zielona Góra, CZYŻYKOWA 161993-12-03
Wojciech Mikołajczyk "Mikrob"Wielkopolskie, 61-815 Poznań, FRANCISZKA RATAJCZAKA 261993-19-08
Janusz Michalewski BassmaaxLubuskie, 65-186 Zielona Góra, LUDWIKA ZAMENHOFA 20 lok. 32011-10-05
Robert Marczak - 62-811 Kościelna WieśWielkopolskie, 62-811 Kościelna Wieś, ul. Graniczna 82012-01-04
Wzuh Waga-Mont Andrzej Łabiszak, Rafał Traczykowski Spółka CywilnaKujawsko-Pomorskie, 86-005 Białe Błota, ul. Czerska 312012-26-04
Wzuh Waga-Mont Andrzej Łabiszak, Rafał Traczykowski Spółka CywilnaKujawsko-Pomorskie, 86-005 Białe Błota, ul. Czerska 312012-26-04
Jan LitowczakPomorskie, 81-205 Gdynia, ul. Morska 209 lok. 81996-29-07
Mas Marta StępieńWielkopolskie, 60-354 Poznań, Marcelińska 62 lok. 42012-15-10
Glazevski Robotics Wojciech GłażewskiPodlaskie, 15-057 Białystok, ul. Bolesława Chrobrego 1 lok. 342012-05-12
Unisar Michał DyrkaKujawsko-Pomorskie, 85-402 Bydgoszcz, Mińska 412013-01-08
Zakład Robót Sanitarnych "Sanator-Bis" S.c. Bożena Głuchowska, Robert Głuchowski, Robert Głuchowski - 95-070 Aleksandrów ŁódzkiŁódzkie, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Rąbień ul. Altanowa 41997-01-08
"Bielecki Leszek "Rem Pol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe"Wielkopolskie, 0 Poznań, STAROŁĘCKA 2941998-14-04
Sławomir Przedpełski Restauro-TechnikaKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. św. Józefa 651999-01-08
Joanna Frączek - 42-202 CzęstochowaŚląskie, 42-202 Częstochowa, ŻYZNA 9F2000-10-01
1. Hydrapres - Dozowniki Krzysztof Neunert 2. K2 - Automatyka Krzysztof NeunertKujawsko-Pomorskie, 85-861 Bydgoszcz, GLINKI 136 lok. 142000-01-10
Jerzy Wójcik Wspólnik Spółki Cywilnej Zakład Mechaniczno - Usługowy "Trybig"Świętokrzyskie, 25-650 Kielce, ul. Skrajna 86A2001-22-02
Kazimierz Macuga Wspólnik Spółki Cywilnej Zakład Mechaniczno - Usługowy "Trybig"Świętokrzyskie, 25-650 Kielce, ul. Skrajna 86A2001-22-02
Zbigniew Wenus Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "D.w.a"Świętokrzyskie, 25-702 Kielce, ul. Stokowa 1A2001-12-03
Anna Wenus Wspólnik Spółki Cywilnej Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "D.w.a"Świętokrzyskie, 25-702 Kielce, ul. Stokowa 1A2001-01-04
Zakład Ślusarski " Dmd" Mirosław DembińskiKujawsko-Pomorskie, 85-201 Bydgoszcz, GRANICZNA 6 lok. 82001-01-07
Zakład Ślusarski "Dmd" Dariusz DembińskiKujawsko-Pomorskie, 85-201 Bydgoszcz, GRANICZNA 6 lok. 82001-01-07
Maria Mucha-Piekarska Gabinet PsychoterapiiMałopolskie, 30-334 Kraków, KOMANDOSÓW 5 lok. 852002-02-09
Jakub Grzyb MkgMazowieckie, 26-600 Radom, ul. Puławska 36 lok. 12002-10-12
Maciej Piątkowiak P.p.h.u. "Xanti"Lubuskie, 65-762 Zielona Góra, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 84 lok. 432003-25-05
Orzeszko Bogdan Magor Firma Usługowo-HandlowaLubelskie, 20-817 Lublin, POLIGONOWA 98B2003-02-12
Pphu "Miis" Sylwester ŚwitekŚląskie, 43-300 Bielskobiała, Witosa 1192003-08-12
Nortec J. Pfeiffer-Chrzanowska - Justyna Pfeiffer-ChrzanowskaMazowieckie, 5-500 Piaseczno, Józefosław CYTRUSOWA 282004-05-01
Apin Automatyka Przemysłowa I Napędy Rogucki MaciejPodlaskie, 16-060 Zabłudów, ul. 3 Maja 4 lok. 22004-01-03
Domator24.com Paweł NowakLubuskie, 65-126 Zielona Góra, ŁĘŻYCKA 142004-06-07
Jerzy Szarota Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe J&jMałopolskie, 31-226 Kraków, ul. Adama Vetulaniego 1A2007-15-11
" Rewall " Paweł WojciechowskiKujawsko-Pomorskie, 85-127 Bydgoszcz, ANTONIEGO CHOŁONIEWSKIEGO 3a lok. 542008-09-01
Mechanika Maszyn Pico & Mada Adam LorenzLubuskie, 66-004 Drzonków, ul. Rekreacyjna 92009-12-01
Hydrapres Dozowniki S.c. - Krzysztof LipińskiKujawsko-Pomorskie, 85-219 Bydgoszcz, NAKIELSKA 43a2009-01-04
Kimla Magdalena KimlaŚląskie, 42-202 Częstochowa, ul. Bałtycka 32/342005-24-11
Stańczyk Bartłomiej AccreaLubelskie, 20-143 Lublin, HIACYNTOWA- 202007-08-05
Müller-Badulska Beata Metalmechanika Firma Handlowo Usługowo ProdukcyjnaKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. Sylwestra Kaliskiego 3 lok. 82010-01-03
Eves Ewa TinzWielkopolskie, 62-002 Złotniki, MUCHOMOROWA 28 lok. 42010-18-03
Zbigniew Szurlej TepromaMałopolskie, 32-048 Jerzmanowice, Jerzmanowice 419C2010-01-10