Baza firm - Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Jan CierzniewskiKujawsko-Pomorskie, 85-009 Bydgoszcz, DWORCOWA 9 lok. 101989-01-01
Konrad Wójcik Przedsiębiorstwo Budowlane "Conrad"Lubuskie, 65-245 Zielona Góra, NIECAŁA 21996-15-05
Rydz Andrzej Zakl.usl.bud."Arbud""A.rydzŚląskie, 0 Pyskowice, Kopernika 41990-01-07
Grendysz Mirosław Mir-Pol Mirosław GrendyszŚląskie, 44-100 Gliwice, 22 Lipca 2/101997-25-03
Maciej Jeziorowski "Budmac"Przedsiębiorstwo UsługoweWielkopolskie, 60-681 Poznań, OSIEDLE BOLESŁAWA CHROBREGO 32 lok. 671997-16-06
Andrzej Wąsik Wąsik Maintenance ServiceLubuskie, 65-001 Zielona Góra, Oś POMORSKIE 3A lok. 151997-25-08
Zakład Ogólnobudowlany Jerzy DroździelKujawsko-Pomorskie, 0 Wtelno, WTELNO 1371997-10-11
Firma Usług Remontowo-Budowlanych - Arkadiusz KoślickiKujawsko-Pomorskie, 85-013 Bydgoszcz, WILEŃSKA 14 lok. 61997-01-12
Zacharek Grzegorz Budex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zacharek GrzegorzŚląskie, 44-100 Gliwice, Sokoła 4/521998-23-02
Adam ChaławaWielkopolskie, 62-040 Puszczykowo, Władysława Kosińskiego 23B2001-01-05
Kazimierz Zając - 44-100 GliwiceŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 112001-28-08
A & K Andrzej GórskiMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Kutnowska 572002-01-06
Robert Ciećwierz Pbk ""Komunal - Bud""Mazowieckie, 9-506 Soczewka, Brwilno Dolne 642004-26-01
Firma Usługowa Tenis Grass Grzegorz PilichowiczMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Armii Krajowej 33 lok. 92004-01-04
Pol-Spaw Krzysztof DaszkiewiczŚląskie, 44-117 Gliwice, ul. Centaura 13 lok. 72005-10-01
Robert Giza Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Proti-Plus"Śląskie, 44-160 Rudziniec, ul. Dębowa 6 lok. 42006-23-01
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sekabsebastian KaczmarekWielkopolskie, 61-607 Poznań, ul. Bożydara 472007-12-06
Asgf.pl Artur SobeckiŁódzkie, 98-330 Pajęczno, ul. Górna 19 lok. 212010-03-02
Wit System - Dziubała WitoldMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Wojska Polskiego 6 lok. 472010-01-04
Konrad Kukiełka Usługi BudowlaneZachodniopomorskie, 72-500 Międzyzdroje, KOLEJOWA 18 lok. 52010-15-07
Piotr Zdziebkowski PuhbWielkopolskie, 63-460 Miedzianów, Miedzianów 182010-01-08
Paweł Radczyc Usługi WielobranżoweLubuskie, 66-006 Ochla, Stroma 42010-06-09
Inter - Grass Przemysław LeszczyńskiMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. gen. Józefa Bema 6A2010-21-09
Bekasiński Grzegorz Firma G. D. O. SportMazowieckie, 9-500 Gostynin, Osada 142011-15-01
Mateusz Idasiak Kai - Sadi RemontyŚląskie, 44-113 Gliwice, ul. 15 Grudnia 3 lok. 42011-12-09
Piotr Kołodziejczyk - 44-196 Knurów - Lotników 6/a/5Śląskie, 44-196 Knurów, LOTNIKÓW 6/A/51992-01-03
Formy Użytkowe I Budowlane Joanna IgnasiakWielkopolskie, 62-005 Promnice, ul. Modrzewiowa 42012-02-01
Paweł Tudruj ServiceŚląskie, 44-120 Pyskowice, pl. Józefa Poniatowskiego 5 lok. 102012-19-01
Mk. Sport Jan KowalczykMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Gościnna 82012-01-04
Firma Ogólnobudowlana Mariusz MarciszewskiMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Andrzeja Czapskiego 11B lok. 82012-04-06
Łukasz Kleszyk - 72-514 WisełkaZachodniopomorskie, 72-514 Wisełka, ul. Nowowiejska 11C2012-15-06
Jacek Wysocki "Kulik"Lubuskie, 66-002 Stary Kisielin, Nowy Kisielin ul. Odrzańska 852012-05-07
P.p.h.u. Gold-Fach Klaudia GolaOpolskie, 46-045 Turawa, ul. Nowa 32012-01-08
"Bedrock" Krzysztof TarnowskiLubuskie, 65-001 Zielona Góra, ul. Strumykowa 28E lok. 212013-05-08
Piotr Brzeziński - 66-016 CzerwieńskLubuskie, 66-016 Czerwieńsk, Nietków ul. Tadeusza Kościuszki 92014-16-06
Mularczyk Małgorzata Rywal Małgorzata MularczykŚląskie, 0 Gliwice, Prozy 21/71994-22-08
Piotr Chojnacki - 09-500 GostyninMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Ignacego Krasickiego 142009-01-09
Kazimierz Zborowski Usługi BudowlaneMałopolskie, 38-245 Czermna, Czermna 2612009-01-02
Kortex Seweryniak MichałMazowieckie, 9-500 Gostynin, Wspólna 31 lok. 692008-01-02
Rafał Miszczak "Concept Trade" Biuro Handlowo-UsługoweWielkopolskie, 60-002 Suchy Las, SZKÓŁKARSKA 982008-01-07