Baza firm - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMI

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Zakład Instalacji Sanitarnych, C.o. I Gazowych Józef KubikLubuskie, 67-300 Szprotawa, Dębowa 9B1992-06-05
Dominik BasistaMałopolskie, 30-388 Kraków, BIESIADNA 41994-10-08
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Profit" Wiesław GąsiorLubelskie, 22-400 Zamość, Polna 28 lok. 81996-01-11
1. Solidus Sławomir Misiejuk 2. Puk.solidus Sławomir MisiejukKujawsko-Pomorskie, 85-550 Bydgoszcz, OKRĘŻNA 121999-15-01
Monika Malicka Malex Zakład Utylizacji Odpadów Monika MalickaŁódzkie, 91-169 Łódź, WERNERA JERZEGO PROF. 231999-05-07
Usługi Asenizacyjne Szambelan Mariusz Adam ZarębskiZachodniopomorskie, 70-832 Szczecin, POKŁADOWA 4 lok. 22000-15-01
Robert Barański "Vespa - Der" Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji I DeratyzacjiDolnośląskie, 56-400 Oleśnica, ul. Bolesława Krzywoustego 1 lok. 52002-01-01
""Passa""S.c Sebastian Ziółkowski,sylwia ZiółkowskaŚląskie, 42-230 Koniecpol, Robotnicza 22002-24-07
Kowalski Krzysztof Firma Budowlana KowalskiLubelskie, 20-458 Lublin, REJA MIKOŁAJA- 922004-17-04
Olga Wiąckiewicz "Semiramida"Świętokrzyskie, 26-085 Miedziana Góra, Tumlin - Wykień 962004-22-06
Janusz Sowa KlimakomMałopolskie, 31-422 Kraków, MAJORA 9 lok. 82007-23-04
Happy Flower Jakub MartyniakŚląskie, 43-344 Bielskobiała, ul. Wyzwolenia 422A2008-01-04
"Ras-Bud"Rasała ArkadiuszDolnośląskie, 50-452 Wrocław, KOMUNY PARYSKIEJ 73 lok. 32008-01-05
Gator Broniszewska GrażynaOpolskie, 49-315 Mąkoszyce, Tarnowiec 90A2008-01-05
Helena Podwin Przedsiębiorstwo UsługoweDolnośląskie, 55-330 Miękinia, UL.LIPOWA 82010-01-02
Przedsiębiorstwo Geologos Wojciech BąkŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Górnych Wałów 6 lok. 82010-01-04
Grieger Mateusz PomparŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Pszczyńska 1312010-01-06
Sterilex Ddd - Paweł PagaczŚląskie, 43-365 Wilkowice, NAD WILKÓWKĄ 302011-03-01
Pol-Azbest Justyna PrusPodlaskie, 15-186 Białystok, ul. Stefana Jaracza 282011-01-02
Ekoan Andrzej RomaszDolnośląskie, 56-400 Oleśnica, ul. Brzozowa 102011-07-12
Paweł Ciołak Freestyle-ServisŚwiętokrzyskie, 26-067 Strawczyn, Oblęgorek ul. Leszczynowa 42012-02-01
Consulting I Certyfikacja Bartosz KozłowskiŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Obrońców Pokoju 9 lok. 12008-04-07
Equipo Marta OchmanŁódzkie, 90-561 Łódź, ul. Karolewska 38/402008-01-12
Eco Advanced Barbara KarasiewiczMazowieckie, 3-337 Warszawa, ul. Wyszogrodzka 8 lok. 352008-16-12
Głaz Łukasz FranekLubelskie, 20-044 Lublin, WETERANÓW 17/12009-20-01
Przedsiębiorstwo Usługowe Ekoprojekt Marek FiceŚwiętokrzyskie, 25-426 Kielce, ul. Marii Opielińskiej 16B lok. 32009-15-09
Pracownia Ochrony Środowiska Sylwia Tylzon-StojanowskaLubuskie, 65-544 Zielona Góra, OSIEDLE POMORSKIE 1A lok. 52010-04-01
Stara Farma Jacek GrzywaczKujawsko-Pomorskie, 86-065 Łochowo, Łochowice ul. Rodzinna 12012-01-08
Essprit Anna FilipowskaŚląskie, 40-169 Katowice, Wierzbowa 17 lok. 22012-05-10
Krzysztof Krukar Przedsiębiorstwo UsługoweLubelskie, 22-400 Zamość, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 36 lok. 82012-16-10
Eweli Ewelina BiałkowskaDolnośląskie, 55-002 Kamieniec Wrocławski, ul. Klonowa 122012-01-12
Firma Usługowa Józef GarlakZachodniopomorskie, 74-404 Cychry, ul. Spokojna 1A2013-01-02
Pro Trade Krzysztof PankowskiLubuskie, 66-131 Sulechów, Nowy Świat 32013-11-02
Ch&n Demontage Marek ChamieniaLubuskie, 66-620 Gubin, os. Emilii Plater 3 lok. 72013-14-06
Michał Serafin Monit-SystemLubuskie, 66-008 Świdnica, ul. Długa 622013-02-12
Kazimierz Mazur - 66-620 GubinLubuskie, 66-620 Gubin, Czarnowice 572014-08-01
Sebastian Wysocki - 66-620 GubinLubuskie, 66-620 Gubin, PLAC KATEDRALNY 4 lok. 152014-08-01
Tomasz Jasiński - 66-620 GubinLubuskie, 66-620 Gubin, ul. Śląska 3 lok. 12014-08-01
Ecorace Piotr MaterzyńskiMazowieckie, 2-993 Warszawa, ul. Syta 66A2014-04-02
Ecco-Metbed Elżbieta Zembska-MorawiecŚląskie, 40-036 Katowice, ul. Juliusza Ligonia 6 lok. 72014-01-07