Baza firm - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Trawsystem" Paweł AugustyniakWielkopolskie, 62-067 Rakoniewice, poc 222001-27-03
"Budorem" Paweł JakubowskiMałopolskie, 33-150 Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska 447B2002-20-03
Adam Mączka PartnerŁódzkie, 98-432 Łubnice, Wójcin Wojska Polskiego 262006-08-05
Usługi Ogólnobudowlane Mariusz ZającWielkopolskie, 64-200 Wolsztyn, PRZEMYSŁOWA 11/12007-15-09
Łukasz Olek Produkcha Handel Usługi .warsztat Spawalniczo-Ślusarski.Łódzkie, 98-432 Łubnice, gen. Sikorskiego 1242007-20-10
Dawid KindlerŁódzkie, 98-400 Wieruszów, UL.NOWA 13A2007-10-11
Ewa Nowak Usługi Koparko-ŁadowarkąWielkopolskie, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Ptaszkowo 662009-04-02
Ad-Bud Adrian LatochaMałopolskie, 33-111 Koszyce Wielkie, ul. Ks. Kędronia 412009-19-02
Grzegorz Łabędź Brat-Bud Usługi Remontowo BudowlaneMałopolskie, 33-156 Skrzyszów, Łękawica 322009-02-07
Firma Budowlano-Remontowa Pawbud - Paweł StrzeleckiŁódzkie, 98-430 Chróścin, ul. Chróścin 1342009-15-07
Paweł Chudzikiewicz Paw-Kop Usługi Koparkowo BudowlaneMałopolskie, 33-150 Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska 4982010-17-03
Krzysztof Chrupek Firma Budowlana "Budowlani Plus"Małopolskie, 33-158 Szynwałd, Szynwałd 2832010-17-08
Wol-Kran Piotr WolnyWielkopolskie, 62-066 Granowo, ul. Rolna 52010-01-11
Artur Krupa Usługi Koparko-ŁadowarkąWielkopolskie, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Chrustowo 152010-09-11
Dariusz Zoń InstalmetMałopolskie, 33-160 Ryglice, Tuchowska 812010-03-12
Rom-Inox Romuald JarmużekWielkopolskie, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Osiedle Wojska Polskiego 13 lok. 122011-13-06
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Inox Metal" Paweł FeldgebelWielkopolskie, 64-050 Wielichowo, Lipowa 472011-02-11
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Inox Metal" Łukasz SzaferskiWielkopolskie, 64-050 Wielichowo, LIPOWA 472011-02-11
Mateusz Nowak WikingMałopolskie, 33-270 Wietrzychowice, Sikorzyce 682011-07-11
Dominik Chołost "Edge"Małopolskie, 33-131 Łęg Tarnowski, TARNOWSKA 42011-24-11
Dominik Cegiełka Usługi OgólnobudowlaneŁódzkie, 98-405 Galewice, Kaski 522012-05-01
F.h.u. "Trans-Ziem" Marcin TrytkoMałopolskie, 33-102 Tarnów, ul. Klikowska 3312012-06-04
Tomasz Kuta Komin FrezMałopolskie, 33-100 Tarnów, ul. Esperantystów 152012-25-05
Mateusz Kras M.k RemodelingMałopolskie, 33-170 Tuchów, ul. Jana III Sobieskiego 202012-04-06
"Mkom" Marcin SosnowskiMałopolskie, 33-170 Tuchów, ul. Warzywna 542012-01-07
Wek-Bruk Plus Justyna OlszówkaMałopolskie, 33-112 Tarnowiec, Łękawka 72013-18-04
P.w. "Dawi" Krzysztof JakubowskiŁódzkie, 98-400 Wyszanów, ul. Główna 322013-01-05
Diamflex Maciej ZacharaMałopolskie, 33-101 Tarnów, ul. Koszycka 202013-02-09
Daniel OsowskiMałopolskie, 33-161 Kowalowa, Kowalowa 1122013-06-09
Firma Handlowo-Usługowa "Zoladz" Paweł ŻołądźMałopolskie, 33-151 Nowa Jastrząbka, Nowa Jastrząbka 1732013-12-09
Dameco Damian SiwikŁódzkie, 98-405 Galewice, ul. Marii Konopnickiej 532013-17-10
"Inwest-Bud "Dawid JeżMałopolskie, 33-101 Tarnów, ul. Ciołkoszów 82013-21-11
P.u.h. Altezza - Fire - Dawid StarzecMałopolskie, 33-131 Łęg Tarnowski, ul. Górna 432013-30-11
Mondanar Beno Dody SatriyoMałopolskie, 33-101 Tarnów, ul. Czarna Droga 312013-11-12
Grapa Rafał ZbylutMałopolskie, 33-112 Tarnowiec, ul. Nowa 382014-11-02
Diamtar Dominik DziedzicMałopolskie, 33-100 Tarnów, ul. Tadeusza Kościuszki 552014-03-03
Kuba-Bruk Piotr WróbelŁódzkie, 98-400 Wieruszów, ul. gen. Karola Świerczewskiego 512014-01-04
Usługi Brukarskie "Kostek" Mariusz GieryŁódzkie, 98-400 Wieruszów, ul. Fabryczna 4 lok. 842014-01-04
Janusz Babuszkiewicz Zofbud Usługi OgólnobudowlaneWielkopolskie, 62-007 Biskupice, Barcinek 12A2014-01-04
Firma Handlowo - Usługowa "Tomeks" Piotr WróbelMałopolskie, 33-170 Tuchów, ul. Tarnowska 1462014-17-06