Baza firm - Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Adam Wojniak - 45-005 OpoleOpolskie, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 4b2014-01-04
Miko Gsm Bartosz MikołajczakWielkopolskie, 61-224 Poznań, os. Jagiellońskie 4 lok. 182013-18-11
Tom-Kom Tomasz DziurlaLubuskie, 66-001 Zawada, ul. Słoneczna 12013-03-09
Dbr Witold WaśkiewiczLubuskie, 65-735 Zielona Góra, ul. Stefana Batorego 128I lok. 262013-07-02
Bartłomiej Bogacz Multi-DomMałopolskie, 33-140 Lisia Góra, Zaczarnie 229C2013-07-01
Mobile Phone Monika BorkowskaWarmińsko-Mazurskie, 13-200 Działdowo, pl. Mickiewicza 42012-02-07
F.h.u. "Justa" Justyna SienkiewiczWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, ul. Traugutta 10F2012-25-04
Dariusz Marszałek - 72-400 Kamień PomorskiZachodniopomorskie, 72-400 Kamień Pomorski, ul. Tadeusza Kościuszki 92012-02-01
Olida Aleksandra Psykała-HernikDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Tęczowa 272012-02-01
Piotr Michalski - 65-735 Zielona GóraLubuskie, 65-735 Zielona Góra, Batorego Stefana 57B lok. 152011-01-12
Pactom Łukasz PacławskiŁódzkie, 93-457 Łódź, ul. Pabianicka 2452011-16-09
Pactom Tomasz PiwochaŁódzkie, 93-457 Łódź, ul. Pabianicka 2452011-10-10
Arkadiusz Skobel NulaWielkopolskie, 61-681 Poznań, os. Bolesława Chrobrego 32 lok. 922011-01-09
Szewc Mariusz "Maxpol"Dolnośląskie, 56-100 Wołów, UL.PIASTÓW ŚLĄSKICH 32011-01-07
Abtel Anna BaszniakDolnośląskie, 56-100 Wołów, Zwycięstwa 152011-28-03
Robert Talarowski Rotal ProjectWielkopolskie, 60-694 Poznań, os. Władysława Jagiełły 4 lok. 12010-17-11
Luxtell Edyta ChyłaPodkarpackie, 37-450 Stalowa Wola, UL.OKULICKIEGO 1002010-22-11
Paweł Drozdek ToraLubuskie, 65-548 Zielona Góra, ul. Osiedle Pomorskie 26C lok. 72010-02-11
Michał Czajka El-MagWielkopolskie, 60-682 Poznań, OSIEDLE BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 3 lok. 1162010-15-04
Papiernia Gustaw WegnerLubuskie, 66-200 Świebodzin, ul.Kolejowa 8A2009-01-09
Piotr Ambroziński Firma Usługowo - Handlowa.Mazowieckie, 26-400 Przysucha, ul. Krakowska 402009-23-09
Mateusz Sitarz Mda GroupWielkopolskie, 60-124 Poznań, ul. Daleka 182009-12-10
Karol Mazur - ""HalloŁódzkie, 98-400 Wieruszów, Warszawska 452009-08-06
Wireless Evidence Jakub LamperskiWielkopolskie, 61-699 Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 35 lok. 252009-06-03
Mapi Marcin PiwochaŁódzkie, 93-570 Łódź, al. Jana Pawła II 302009-01-05
Grzegorz Libera - 46-070 ChmielowiceOpolskie, 46-070 Chmielowice, Niezapominajek 332008-01-09
Materiały Budowlane - Krzysztof CzapczykWielkopolskie, 62-066 Granowo, ul. Sportowa 62008-01-04
Marcin Korytowski "Kormax"Wielkopolskie, 61-063 Poznań, ul. Dobrowita 152007-19-12
Piotr Wicher EurowicherOpolskie, 47-220 Kędzierzynkoźle, ul. Poziomkowa 62007-01-07
Maciej Stopierzyński "Mobime Studio"Wielkopolskie, 60-135 Poznań, ul. Raszyńska 38B/42007-01-08
Denis Skibiński "Denix"Wielkopolskie, 61-622 Poznań, NARAMOWICKA 222006-27-11
Piotr Radomski "Elektro-Servis"Wielkopolskie, 61-609 Poznań, ul. Jasna Rola 34B lok. 82007-01-01
F.u.h. "Sylkom" Mariusz SienkiewiczWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Kilińskiego 82005-01-08
Maciej Jaroszewski "Exe" Programy KomputeroweWielkopolskie, 60-162 Poznań, MIĘDZYBORSKA 51/62005-26-09
Paweł Nowak Usługi Komisowe Telefony KomórkoweWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Traugutta 42005-15-03
Maciej Doberstein "Tunel Gsm"Wielkopolskie, 60-681 Poznań, OSIEDLE BOLESŁAWA CHROBREGO 47 lok. 382005-01-02
Marcin ŁukaszykWielkopolskie, 61-699 Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 35 lok. 1352004-10-07
Borkowska Marta - Marbo - MediaWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Traugutta 182004-18-06
Agnieszka Dębosz Firma Handlowo-Usługowa "Aga"Małopolskie, 33-100 Tarnów, BRACI SAKÓW 642002-15-02
F.u.h. Sylkom Sylwia SienkiewiczWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Kilińskiego 82001-01-03