Baza firm - Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Wiktor Tokarski - Cube Information TechnologiesZachodniopomorskie, 72-510 Troszyn, Troszyn 292014-25-06
Br Telesystem Maciej BoninWielkopolskie, 89-300 Wyrzysk, ul. Pod Czubatką 302014-01-03
Sic! Radosław RybińskiŁódzkie, 90-557 Łódź, ul. Andrzeja Struga 782013-16-08
Netcom Grzegorz DobiesWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, Litwinki 602013-29-07
Mateusz Ryszewski Back My MoneyLubuskie, 66-008 Drzonów, Drzonów 58A2012-12-03
Randap Radosław SosnowskiMazowieckie, 9-500 Gostynin, Sieraków 292012-10-01
"Sebi" Sebastian MichalczykWielkopolskie, 62-066 Granowo, Konstytucji 3 Maja 42012-31-01
Marek Adamiec AirconnectOpolskie, 46-053 Daniec, ul. Krośnicka 372011-01-12
Jatel Electric Mariusz MargielaWielkopolskie, 62-800 Kalisz, ZGODNA 3 lok. 122011-12-12
Artur SzołtysekŚląskie, 44-178 Przyszowice, ul. Polna 592011-27-12
Aritel Izabela CzerwińskaWarmińsko-Mazurskie, 10-686 Olsztyn, ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25D lok. 422011-03-11
A & M Marcin DylickiMazowieckie, 96-515 Teresin, Paprotnia ul. Poziomkowa 202011-07-11
"Delivered" Joanna GorzyńskaKujawsko-Pomorskie, 85-386 Bydgoszcz, SPACEROWA 192010-01-10
Agencja Agrafka Agnieszka DobierskaWielkopolskie, 62-004 Kicin, ul. Łanowa 172010-11-10
Bartosz Kasperczak BiztelWielkopolskie, 61-640 Poznań, WICHROWE WZGÓRZE 6 lok. 512010-11-10
"Ntel" Niedzielska DominikaDolnośląskie, 56-100 Wołów, UL. PIASTÓW ŚL. 242009-01-12
Nlt Paweł CzernikŚląskie, 44-190 Knurów, SIENKIEWICZA 112009-01-12
" Wais Inf-Net " Wojciech StróżykKujawsko-Pomorskie, 85-312 Bydgoszcz, SZUBIŃSKA 22 lok. 102010-01-01
Natalia Dobrucka Firma Handlowo-Uługowa WinadaDolnośląskie, 56-100 Wołów, Rynek 52009-12-10
Servkomp Krzysztof SobiśKujawsko-Pomorskie, 85-432 Bydgoszcz, KORMORANÓW 134 lok. 212009-12-10
Piotr Karpiński NetsLubuskie, 66-100 Sulechów, B. Prusa 312009-01-06
[email protected] Karol JurkowskiKujawsko-Pomorskie, 85-307 Bydgoszcz, KOSSAKA 722009-27-02
Korolewicz Dariusz "Damar"Lubelskie, 21-044 Trawniki, Trawniki 3462008-01-12
P.w. "Martech" Mariusz OciepkaŚląskie, 41-922 Radzionków, ul. ks. dr. Józefa Knosały 69 lok. 92009-10-01
It Usługi Profesjonalne Itup Damian PaczułaŚląskie, 44-100 Gliwice, ul. Tarnogórska 50 lok. 42008-27-06
Pphu Ramzes Matylda ZaorskaKujawsko-Pomorskie, 86-010 Koronowo, Samociążek 492007-23-04
" Adachtel " - Adam PytlikKujawsko-Pomorskie, 85-304 Bydgoszcz, KCYŃSKA 17A lok. 62007-01-06
Neteter Michał SiwczakWielkopolskie, 62-080 Tarnowo Podgórne, Lusówko WIĄZOWA 92007-01-01
Wsk 2 Szymański MarcinŁódzkie, 98-400 Wieruszów, ul. Warszawska 3 lok. 402007-01-02
Mimi Comp Internet Kamil RedaŚląskie, 44-190 Knurów, SZPITALNA 8 lok. 2332007-01-02
G-Net Grzegorz CzarczyńskiLubuskie, 66-002 Stary Kisielin, UL. WIOSENNA 32006-01-06
Krzysztof Wichrowski - 09-400 PłockMazowieckie, 9-400 Płock, ul. Tadeusza Kościuszki 1 lok. 1042006-01-07
Sebastian Ściegienny SigmanetŚwiętokrzyskie, 26-065 Piekoszów, Łosienek 80/A2006-20-02
Radosław ŚwiatłowskiŁódzkie, 98-400 Wieruszów, UL.KLONOWA 82006-01-01
Decha Computers Dominik ChenczkeWielkopolskie, 62-840 Koźminek, Nakwasińska 16A2005-01-11
Terra.net.pl Tomasz GuzowskiLubuskie, 66-004 Racula, IM. RODŁA 82005-07-11
Firma Handlowo-Usługowa Mega-Net - Jacek OlszewskiWielkopolskie, 62-800 Kalisz, ADAMA ASNYKA 35 lok. 282005-01-02
"Komputer Serwis" Jacek WalczakWielkopolskie, 62-817 Żelazków, Dębe 17c2000-06-12
Firma Handlowo-Usługowa "Alkom" - Wydra DawidŚląskie, 44-145 Pilchowice, Gliwicka 31999-15-12
Daniel Krawczyk DantopWielkopolskie, 63-460 Nowe Skalmierzyce, ul. Kaliska 512000-09-01