Baza firm - Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Ram-Ka Krzysztof BaranDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Leśna 4 lok. 32013-17-10
Tomasz Gierat - 66-016 ŁężycaLubuskie, 66-016 Łężyca, ul. Sasankowa 62013-11-09
Damian StollLubuskie, 66-100 Sulechów, ul. Południowa 332013-11-07
Radosław Szymaszek - 72-400 Kamień PomorskiZachodniopomorskie, 72-400 Kamień Pomorski, ul. Wolińska 252013-04-06
Projektcom Łukasz KoziołMałopolskie, 33-151 Nowa Jastrząbka, Nowa Jastrząbka 65a2013-01-04
Żaneta TrzeciakŁódzkie, 98-400 Wieruszów, ul. Fabryczna 312013-02-04
Sobnet Krzysztof SobierajczykŁódzkie, 93-273 Łódź, ul. Michała Bałuckiego 10/12 lok. 22013-20-02
Usługi Informatyczne Technology4u Krzysztof CzubekWielkopolskie, 62-066 Granowo, ul. Kolejowa 132013-03-01
Itedane Filip LorencWielkopolskie, 62-067 Rakoniewice, ul. Ogrodowa 7 lok. a2012-11-11
1to1 Kamila Gierczak-KołodziejLubuskie, 65-001 Zielona Góra, ul. Konstruktorów 34 lok. 72012-26-11
Usługi Informatyczne Dariusz SobierajskiDolnośląskie, 56-100 Wołów, Rynek 8 lok. 22012-03-09
Bartosz Hetmański Information Technology ServicesDolnośląskie, 50-555 Wrocław, ul. Krynicka 12 lok. 152012-12-09
Owned-Wojciech NowackiŁódzkie, 92-008 Łódź, Juhasowa 2a lok. 22012-03-07
Arlen CouplandLubuskie, 66-003 Zabór, Droszków ul. Piaskowa 142012-04-05
"Bezan" Marcin SzymkunLubuskie, 65-130 Zielona Góra, Grzybowa 642011-05-10
Dorota Wzorek Dagendo Dorota WzorekMałopolskie, 33-170 Piotrkowice, Piotrkowice 822011-20-05
Piotr Labak Softlab Piotr LabakMałopolskie, 33-159 Zalasowa, Juliusza Słowackiego 662011-07-02
Alter It Łukasz LochPomorskie, 83-000 Pruszcz Gdański, Wacława Rzewuskiego 2 lok. 8A2011-01-02
Komp-Leks Pawlik Marcin.Wielkopolskie, 62-060 Strykowo, Polna 52010-09-08
Klim Tomasz, Service Desk Tomasz KlimPodkarpackie, 35-508 Rzeszów, ul. S. Starzyńskiego 1 lok. 92010-01-03
Tech-Plus Andrzej KansyOpolskie, 46-060 Prószków, Boguszyce Polna 132010-04-01
Virtual Software Dominika Magdalena KałuziakLubuskie, 68-300 Lubsko, Nowa Rola 222009-07-10
Wuzit Waldemar JaniaczykŁódzkie, 98-400 Wieruszów, ul. Władysława Broniewskiego 262009-26-03
Marcin Krupa - Usługi InformatyczneZachodniopomorskie, 72-400 Kamień Pomorski, ul. Topolowa 9 lok. 32007-01-12
Mard Studio Rafał SzykowskiDolnośląskie, 0 Legnica, GALAKTYCZNA 9 lok. 42007-01-11
Maximo Leszczyński RafałŁódzkie, 98-400 Wieruszów, UL.LEŚNA 5 lok. 52007-27-09
Verba-Net Łukasz GajewczykLubuskie, 65-229 Zielona Góra, WŁADYSŁAWA IV 20 lok. 692007-01-10
Dariusz Swatek Dsw ConsultingLubuskie, 65-170 Zielona Góra, ul. gen. Józefa Bema 242007-10-04
Top Solutions Piotr FirlejDolnośląskie, 52-339 Wrocław, ul. Połabian 912007-12-02
Epartner Group Oskar TatarynowiczLubuskie, 65-246 Zielona Góra, ul. Podgórna 68 lok. 32006-20-09
Firma Marketingowo-Usługowa Mariola KurekMałopolskie, 33-113 Zgłobice, ul. Złocista 132006-10-05
Aleksandra Łomzik Progma KonsultingOpolskie, 46-040 Ozimek, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 15 lok. 112006-20-03
Danuta Stawarz "Webest"Wielkopolskie, 64-500 Szamotuły, RYCERSKA 72006-03-01
Salon Komputerowy Net Agnieszka GasperLubuskie, 66-300 Międzyrzecz, GARNCARSKA 122004-01-03
Grzegorz Mielcarek Systemy Informatyczne NetbeatLubuskie, 65-191 Zielona Góra, WAZÓW 78C lok. 62002-01-08
Jarosław Majewski Sigma BitLubuskie, 65-018 Zielona Góra, JEDNOŚCI 46 lok. 62002-01-09
Robert Rawecki "Prima Soft Center"Wielkopolskie, 61-616 Poznań, SARMACKA 12D lok. 52002-01-04
Usługi Hewer Mariusz HerbstOpolskie, 46-060 Prószków, Szkolna 5a2001-10-11
Witold Baumann "Darpol"Pomorskie, 65-501 Zielona Góra, ŁABĘDZIA 401997-01-08
Usługi Informatyczne "Bajt" Janusz HałuszczakLubuskie, 66-001 Zawada, UL. ZIELONOGÓRSKA 121996-28-10