Baza firm - Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Dawid Kur Profesjonalne AnalizyŚląskie, 44-109 Gliwice, ul. Poli Gojawiczyńskiej 9 lok. 32014-01-01
Bkl Tomasz LipińskiWielkopolskie, 61-651 Poznań, os. Zwycięstwa 25 lok. 72014-13-01
Agencja Medialna News Monika JankowskaOpolskie, 47-225 Kędzierzynkoźle, ul. Połanieckich 142013-23-05
Red Tiger Julia PtaszyńskaPodlaskie, 15-137 Białystok, ul. Wasilkowska 10 lok. 142013-10-04
Marek Witczak - 72-510 WolinZachodniopomorskie, 72-510 Wolin, ul. Zamkowa 192013-10-04
Łukasz Orlicki Business SolutionsZachodniopomorskie, 70-450 Szczecin, ul. Wielkopolska 33a lok. 42013-01-01
Arjone Julia TrybusLubelskie, 24-100 Puławy, ul. Piaskowa 3B lok. 162012-01-12
Paweł Żurawka Analizy BiznesoweWielkopolskie, 61-606 Poznań, ul. Romana Drewsa 2 lok. 552012-03-12
Data Dealers Jan DanielWielkopolskie, 61-674 Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 8 lok. 1392012-25-06
Paweł Hojda Solutions GroupMałopolskie, 31-539 Kraków, ul. Masarska 16 lok. 162012-15-03
Xpoint Mariusz KieżunLubuskie, 66-006 Ochla, ul. Osiedlowa 112012-03-04
Techmar Przemysław JanickiŚląskie, 44-196 Knurów, ul. Legionów 72012-06-02
Informatyk Sklep I Serwis Aurelia PiórkowskaWarmińsko-mazurskie , 11-015 Olsztynek, ul. Jana Pawła II 92011-11-07
Kamila Okrutnik Nieruchomości "Kon"Kujawsko-Pomorskie, 85-796 Bydgoszcz, ul. ks. Zygmunta Trybowskiego 9 lok. 842010-01-07
Chris Development Krzysztof KamińskiLubuskie, 66-004 Drzonków, Racula Rotowa 22010-08-09
Firma Marketingowa Iwotra Iwona TracewiczPodlaskie, 15-419 Białystok, Świętego Mikołaja 51A2010-13-04
Amadeusz Gaweł Meritum Media GroupLubuskie, 65-548 Zielona Góra, OSIEDLE POMORSKIE 6B lok. 32010-01-05
Kuś Mariusz Firma Handlowa "Mario"Opolskie, 46-046 Ligota Turawska, Dobrodzieńska 382010-07-06
"Agronomix" Centrum Doradcze Agnieszka DąbrowskaPodlaskie, 18-105 Suraż, Zawyki-Ferma 152010-29-03
Joanna Piotrowska - ApsikMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Tadeusza Kościuszki 35 lok. 22009-01-07
Izabela Majewicz "Bofin Group"Opolskie, 49-156 Krasna Góra, KRASNA GÓRA 412009-14-07
Mgr Joanna Labisz - Łyżwa Biuro UsługoweOpolskie, 46-050 Tarnów Opolski, Księdza Klimasa 1002009-01-02
Firma Doradczo Projektowa Consulted Edyta WoronieckaPodlaskie, 0 Białystok, AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 24 lok. 92009-02-03
Stańczyk Marek Satelita 24Śląskie, 44-120 Pyskowice, Chopina 12/3/102008-15-09
Metro Maciej SzymanowiczŚląskie, 44-196 Knurów, ul. Lotników 18A lok. 12008-02-12
Irris Elżbieta BujalskaMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Leśna 32e2007-15-10
Paweł Strzałkowski GraffarmŁódzkie, 95-054 Ksawerów, ul. Kościuszki 332007-05-11
Benedykt Czollek Mc-Bau CeramicaOpolskie, 47-180 Izbicko, ul. Powstańców Śląskich 212007-01-08
Mariusz Plebanek "Max Bud"Małopolskie, 33-150 Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska 57 lok. 12007-03-09
Radosław Jurek A-R ZoneMałopolskie, 31-444 Kraków, ul. Ostatnia 2D lok. 852007-10-09
Safety-Work Michał OwczarzLubuskie, 66-016 Czerwieńsk, PŁOTY OSIEDLOWA 142006-01-09
Phu Schauder RafałOpolskie, 46-060 Prószków, Jaśkowice Podleśna 12006-20-10
Aleksandra Wrochna - 92-447 ŁódźŁódzkie, 92-447 Łódź, ul. Mariana Cynarskiego 6 lok. 882006-10-04
Bogusława Gaweł "Logos"Lubuskie, 65-548 Zielona Góra, ul. Osiedle Pomorskie 6B lok. 32006-08-05
R-Tel - Radosław SławińskiMazowieckie, 9-500 Gostynin, ul. Andrzeja Czapskiego 4 lok. 82005-04-04
Leszek Ławniczak - 63-405 SieroszewiceWielkopolskie, 63-405 Sieroszewice, Ołobok Zamkowa 392003-01-11
"Deckert Trade Consulting" -Deckert DariuszWielkopolskie, 62-330 Nekla, ul.Nad Maskawą 12002-09-12
Wioleta Nadriczna Osman Pw OsmanLubuskie, 65-548 Zielona Góra, OSIEDLE KASZUBSKIE 92001-07-08
P. W. N. Szopiński SylwesterŚląskie, 44-190 Knurów, SZPITALNA 8POK.2252000-15-05
Trafic El Media Advertising Andrzej JędrasikKujawsko-Pomorskie, 85-366 Bydgoszcz, JANA MACIASZKA 911993-01-03