Baza firm - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Anna Ziemkowska Core Studio S.c.Mazowieckie, 468 Warszawa, Zaruskiego 82010-10-09
Żaneta Latawiec "Orkisz"Łódzkie, 0 Łódź, Bronisin 262010-12-10
Kozieł Eryk Trener FitnessDolnośląskie, 56-100 Wołów, pl. Jana Sobieskiego 12010-15-11
Virsport Paweł KitaMałopolskie, 33-170 Tuchów, ul. Długa 12011-01-02
Radosław Marcinkowski EkosichtOpolskie, 46-022 Luboszyce, Zawada ul. Jesionowa 472011-01-08
"Darr" Dziecięca Akademia Rozwoju Ruchowego Magdalena Kardaś - OlesińskaMałopolskie, 33-131 Łęg Tarnowski, DĄBROWSKA 282011-25-08
Dominika Zaucha Ośrodek Jazdy Konnej "Laguna"Małopolskie, 33-150 Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska 3112011-25-08
Aneta Piątek, FitnessacjaDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Stanisława Wyspiańskiego 7 lok. 372011-01-09
Firma Usługowa "James" Jakub DrwalMałopolskie, 33-100 Tarnów, ul. Beskidzka 272011-01-09
Anna Krupska Km KontraŁódzkie, 90-058 Łódź, Sienkiewicza Henryka 52 lok. 242011-27-12
Usługi Wysokościowe Bogusław WypychMałopolskie, 33-100 Tarnów, ul. Torowa 142012-21-05
Body & Health Piotr Paweł BosackiWielkopolskie, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Chopina 16 lok. 132012-01-09
Centrum Nurkowe Dekompresja Łódź Adam PszczyńskiŁódzkie, 93-263 Łódź, ul. Wincentego Kadłubka 1/9 lok. 832012-03-09
United Dance Emilia KusznirLubuskie, 65-268 Zielona Góra, ul. Osiedlowa 9 lok. 172012-03-12
Fitcat Agnieszka ChorążyczewskaLubuskie, 65-544 Zielona Góra, ul. Osiedle Pomorskie 1B lok. 252012-14-12
Łukasz Jamróg Centrum Aktywności Ruchowej ChampionMałopolskie, 33-113 Zgłobice, ul. Leśna 8B2012-14-12
Wodna Mama Aneta PrusinowskaŁódzkie, 93-213 Łódź, ul. Juliusza Kossaka 1 lok. 782012-24-12
Holistic Piotr LewandowskiMazowieckie, 2-972 Warszawa, al. Rzeczypospolitej 18 lok. 332013-21-02
Salwasport Joanna SalwaMazowieckie, 3-289 Warszawa, ul. Gioacchino Rossiniego 13 lok. 42013-13-03
Sk Sport Jan Solarek, Marcin Krawczyk - 66-008 ŚwidnicaLubuskie, 66-008 Świdnica, Wilkanowo os. Przylesie 392013-02-04
Freestyle Fight Konrad KsiężniakWarmińsko-Mazurskie, 13-100 Nidzica, ul. Polna 82013-03-06
Judo Gakko Paweł FurdakLubuskie, 66-016 Czerwieńsk, ul. Piaskowa 262013-02-09
Mika - Sport Karolina MikołajczakDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, Radecz 292013-10-09
Fitstyle Monika GóreckaDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Jana Feliksa Tarnowskiego 32013-13-11
,,aqua" Ryszard PieruckiDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Parkowa 2 lok. 42014-14-03
A&j Dance Mind. Anna SiwekMałopolskie, 33-170 Tuchów, ul. Mikołaja Kopernika 312014-15-03
Joga Studio Fit Monika SalamonowiczDolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Wilcza 102014-01-04
Szkoła Tenisa Wojciech CerbińskiLubuskie, 65-213 Zielona Góra, ul. Braniborska 9B2014-16-04
Planeta Sport Marek JanuszMałopolskie, 33-101 Tarnów, ul. Czerwonych Klonów 8 lok. 62014-26-06
Mateusz Stańczak Joga I FizjoterapiaWielkopolskie, 62-020 Swarzędz, ul. Jarosława Dąbrowskiego 152003-15-10
Studio Ruchu Agnieszka MartynówOpolskie, 45-283 Opole, ul. Batalionu "Zośka" 2 lok. 5072005-06-10
Pro-Sportiva Katarzyna KacerMałopolskie, 33-113 Zgłobice, ul. Rzemieślnicza 242005-15-10
Rafał Szydłowski Firma Usługowo Handlowa "Yamabushi"Małopolskie, 33-100 Tarnów, ul. Równa 42005-14-11
Herbert Wassibauer "Gariba"Śląskie, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Elizy Orzeszkowej 15A2006-16-01
Gryga Joanna Stajnia ZawadaOpolskie, 46-022 Luboszyce, Zawada ul. Oleska 242008-01-10
Paweł Gieracki Szkółka Siatkarska "Blok"Mazowieckie, 1-118 Warszawa, BATALIONU PARASOL 14 lok. 502008-24-10
Adam Cyraniak "Rang-Do"Wielkopolskie, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Grąblewo 502008-01-12
Paolo Terziotti Gm SportMazowieckie, 576 Warszawa, Marszałkowska 28 lok. 192009-17-06
A.t.kania Adam KaniaOpolskie, 46-020 Czarnowąsy, JAGIEŁŁY 112009-14-10
"Akrosport" Katarzyna BiłgorajskaLubuskie, 66-003 Zabór, Przytok ul. Lawendowa 162010-01-09