Baza firm - Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Andrzej Łobodziński "Key"Dolnośląskie, 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 88 lok. 601990-03-07
F.h. " Maniolla " Marzena MarcinkiewiczZachodniopomorskie, 72-200 Nowogard, ul. 3 Maja 7A1996-04-11
Tomasz Hoffmann Ek MediaKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. Zielna 121999-01-05
Agencja Artystyczna "Poszukujący Ideałów" Marcin MaślakMazowieckie, 819 Warszawa, ul. Złota 611999-01-08
"Manager Beata Kołodziejczyk" "Kreatywka " "Inspiratywka" "Beata Kołodziejczyk"Wielkopolskie, 61-424 Poznań, NIZINNA 11B lok. 62000-02-10
Zakład Usługowy "Wacik" Eugeniusz OrzechowskiPomorskie, 76-200 Słupsk, Wiklino 122001-02-05
P.p.h.u. "Tilmax " Tomasz SkóraKujawsko-Pomorskie, 86-061 Brzoza, ul. Przemysłowa 232002-01-12
Janusz BigajWielkopolskie, 60-114 Poznań, ŚMIEŁOWSKA 262003-10-04
Innowacje Michał GłuszekDolnośląskie, 58-140 Jaworzyna Śląska, Tomkowa 15B2013-25-09
Dawirent Dawid BautaWielkopolskie, 64-200 Wolsztyn, Stary Widzim 792013-02-10
Artur WarwasOpolskie, 46-080 Chróścice, ul. Piaskowa 92014-14-01
Monika Gracz - 39-300 MielecPodkarpackie, 39-300 Mielec, ul. Biernackiego 22014-27-01
Rapio Rafał MosakowskiKujawsko-Pomorskie, 87-800 Włocławek, ul. Zielony Rynek 4 lok. 172014-16-04
Katarzyna Szwarc - 53-206 WrocławDolnośląskie, 53-206 Wrocław, ul. Rymarska 47 lok. 22014-22-05
Anna KotaniecMazowieckie, 26-420 Nowe Miasto Nad Pilicą, Jankowice 432014-01-06
Marek Fronczak "Nerux"Mazowieckie, 7-410 Ostrołęka, CELNA 9 lok. 62011-07-02
1. Shr Justyna Sobota 2.bunker Pub Justyna SobotaWielkopolskie, 62-070 Dopiewo, Więckowice JEZIORNA 872011-01-06
Maciej Czerniejewski - 26-900 KozieniceMazowieckie, 26-900 Kozienice, ul. Bohaterów Studzianek 4 lok. 72011-01-10
Mateusz Zakolski - Finance And ConsultingMazowieckie, 5-140 Serock, Cupel ul. Arciechowska 202011-10-10
8level Elżbieta HofmanWielkopolskie, 61-472 Poznań, ul. Świerkowa 172012-27-12
Marshal Michał MarszałkiewiczKujawsko-Pomorskie, 87-100 Toruń, ul. Bolesława Chrobrego 1172013-01-02
Grażyna Mieczkowska - 19-300 EłkWarmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, ul. Poziomkowa 12013-01-02
B&b Entertainment Adrian HarasimDolnośląskie, 51-354 Wrocław, ul. Litewska 8 lok. 642013-01-03
Elżbieta Inglot-KobylańskaPodkarpackie, 37-700 Przemyśl, ul. Grunwaldzka 62A2013-10-04
Wojciech Mazur Inventor Designing ConstructorDolnośląskie, 51-122 Wrocław, ul. Mieczysława Romanowskiego 292013-23-05
Basket Deco Jakub JankowiakWielkopolskie, 61-663 Poznań, ul. Na Szańcach 232013-02-07
Firma Usługowo-Handlowa "Webprojekt" Marcin StykDolnośląskie, 57-540 Lądekzdrój, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 22 lok. 32005-10-04
Sabina Hoffmann Studio HoffmannKujawsko-Pomorskie, 87-103 Toruń, Mała Nieszawka ul. Rzemieślnicza 38b2006-15-06
Lucyna Stasiak Wenetia Co.Dolnośląskie, 54-530 Wrocław, OSINIECKA 682006-01-12
"Spirala" Aleksandra KwintaZachodniopomorskie, 78-600 Wałcz, Al.Zdobywców Wału Pomorskiego 62 lok. 12007-10-01
Integral Grzegorz KostowskiWarmińsko-Mazurskie, 10-283 Olsztyn, JAGIELLOŃSKA 57B lok. 192007-01-03
"Gremar" Grzegorz PłotkaZachodniopomorskie, 75-136 Koszalin, Olchowa 22008-01-04
Arte Vista Studio Fotografii I Grafiki Konrad LewandowskiŚwiętokrzyskie, 25-640 Kielce, TRIASOWA 10 lok. 212010-01-05
Margo Maciej WęglewskiZachodniopomorskie, 71-621 Szczecin, ul. Parkowa 58B lok. 132010-01-05
"Rosaćwik" - Katarzyna Boras-ĆwikWielkopolskie, 62-001 Chludowo, DWORCOWA 37A2010-05-07
Monika KościelakZachodniopomorskie, 70-783 Szczecin, RYDLA 35 lok. 582010-13-07
Wojciech Staniszewski Clip ConsultingWielkopolskie, 62-020 Swarzędz, JASIN RABOWICKA 62010-20-08
Andrzej Komarowski Infobridge-Andrzej Komarowski Wspolnik Spółki CywilnejMazowieckie, 8-110 Siedlce, Błonie 13 lok. 12010-01-09
Infobridge-Paweł Krasuski Wspólnik Spółki CywilnejMazowieckie, 8-110 Siedlce, ul. Błonie 13 lok. 12010-01-09
Marek Bigaj - 60-185 PoznańWielkopolskie, 60-185 Poznań, Skórzewo ul. Wrzosowa 342010-01-11