Baza firm - Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Katarzyna Pawłowska - 95-030 RzgówŁódzkie, 95-030 Rzgów, Stara Gadka ul. Uczniowska 102014-01-04
Kreatywna Polka. Agnieszka GłowackaPomorskie, 76-200 Słupsk, al. Henryka Sienkiewicza 8 lok. 152014-22-04
Auto -Transport Paweł BoguszewskiLubuskie, 66-120 Kargowa, ul. Kościuszki 15/A2014-04-02
Firma Handlowo- Usługowo-Doradcza Agnieszka GajdaOpolskie, 46-060 Prószków, Zimnice Małe GÓRKA 32014-03-02
Błażej Wojtkowiak - 61-686 Poznań - Os. Przyjaźni 22 Lok. 126Wielkopolskie, 61-686 Poznań, os. Przyjaźni 22 lok. 1262014-01-01
Krzysztof Bieszczad Firma UsługowaMałopolskie, 33-251 Siedliszowice, Siedliszowice 862013-18-11
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne Fibex Mateusz DudaOpolskie, 46-045 Turawa, ul. Opolska 262013-01-06
Mdm & Associates Milko StokłosaOpolskie, 46-053 Chrząstowice, Lędziny ul. Dworcowa 112013-01-03
Paweł AlaborskiWielkopolskie, 61-663 Poznań, ul. Na Szańcach 332012-06-09
Gou.pl Patrycja SkowrońskaŁódzkie, 93-329 Łódź, ul. Ogniskowa 5 lok. 112012-01-09
Żelazna Maria ŻelaznaWielkopolskie, 61-602 Poznań, ul. Poręba 152012-02-07
"Stylori" Marzena KiderysLubuskie, 66-003 Droszków, Źródlana 42012-09-07
Angelika LutowskaLubuskie, 65-001 Zielona Góra, ul. Aleja Wojska Polskiego 82 lok. 442012-25-07
Edyta Bryćkoprzedsiębiorstwo Wielobranżowe E.b.t.z.Lubuskie, 65-788 Zielona Góra, Kręta 47A lok. 112011-16-12
Barbara Jeżyna, "Kabaretka"Dolnośląskie, 56-120 Brzeg Dolny, ul. Odrodzenia 8D lok. 192011-15-08
Edyta Mechla Usługi Administracyjne,szkoleniowe I Konsultingowe "Praktik"Małopolskie, 33-100 Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami 10 lok. 862011-01-07
Rafał Żłobiński - 91-141 ŁódźŁódzkie, 91-141 Łódź, Parcelacyjna 9A lok. 112011-21-02
Fasada I Partnerzy Sławomir BartkowiakZachodniopomorskie, 71-771 Szczecin, SŁOWACKA 11C lok. 32010-01-12
Maria Gajewska Galeria BisWielkopolskie, 62-020 Swarzędz, Zalasewo SIELSKA 92010-01-03
Karolina Bogdan Wspólnik Spółki Cywilnej JulloŁódzkie, 95-070 Rąbień, ul. Promienista 62009-02-02
Firma Usługowa "Pawex" Paweł ŻółtakMazowieckie, 6-316 Krzynowłoga Mała, Zbrochy 22008-01-03
Usługi Marketingowe - Michał LipkaWielkopolskie, 64-330 Opalenica, ul. Adama Mickiewicza 5 lok. 62008-01-03
Iwona Guzowska -Lubuskie, 65-132 Zielona Góra, ORZECHOWA 42008-01-05
Marcin Kosiec M K KLubuskie, 65-735 Zielona Góra, STEFANA BATOREGO 33 lok. 22007-14-11
Tomasz Matysik Atm GroupLubuskie, 65-001 Zielona Góra, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 47H2007-02-01
Kazimierz Janiak - 66-006 OchlaLubuskie, 66-006 Ochla, ul. Żagańska 102007-24-01
Zbigniew Bogdan Wspólnik Spółki Cywilnej JulloŁódzkie, 95-070 Rąbień, ul. Promienista 62006-14-11
Bożena Uliasz All-PromLubuskie, 65-036 Zielona Góra, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 50 lok. 22006-07-09
"Olimpia" Olimpia KroczakPomorskie, 84-230 Rumia, ul. Księdza Lucjana Gierosa 6 lok. 182006-01-06
Biuro Doradztwa Ekonomicznego Jolanta OlszewskaWielkopolskie, 60-461 Poznań, ul. Ostródzka 282006-01-04
Doradztwo-Posrednictwo Evelin Consulting Waldemar WybudowskiLubuskie, 65-140 Zielona Góra, JULIUSZA KOSSAKA 1252005-01-05
Adam Jaszczak Bud SerwisMałopolskie, 33-100 Tarnów, Czarnowiejska 21A2005-17-01
Tomasz Kukla Pośrednictwo HandloweMałopolskie, 33-156 Skrzyszów, Ładna 662001-01-10
"Expedio" Dominik MaciejewskiLubuskie, 66-015 Przylep, Podgórna 42000-28-07
Bogusław LudwiczakMazowieckie, 9-500 Gostynin, Marianów Sierakowski 232000-01-09
Danuta Cichowicz "Behpol"Wielkopolskie, 60-684 Poznań, Zygmunta Starego 7 lok. 191999-01-12
"Usługi Doradztwo Bhp - Jan Mikołajczyk"Wielkopolskie, 61-616 Poznań, OSIEDLE WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 6 lok. 251999-01-03
Marzena Kaczmarek "Mk Studio" Agencja Artystyczno- ReklamowaWielkopolskie, 60-688 Poznań, OSIEDLE JANA III SOBIESKIEGO 33C lok. 221998-01-10
Andrzej Szczęsny - 72-400 Kamień PomorskiZachodniopomorskie, 72-400 Kamień Pomorski, Chopina 501999-04-01
Marian Fąferek "Marfa" Biuro Handlowo-ConsultingoweWielkopolskie, 61-657 Poznań, SADOWA 341998-16-02