Baza firm - Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych

Nazwa firmyAdresData rejestracji
Stanisław Szala - 56-160 WińskoDolnośląskie, 56-160 Wińsko, Wyszęcice 101997-01-12
Budzyński Krzysztof Zakład Usług LeśnychMazowieckie, 9-500 Gostynin, Sierakówek 43a1998-01-07
Ryszard Ciesielski ""Usługi Leśne""Mazowieckie, 9-505 Nowy Duninów, Brzezinna Góra 61998-01-07
Trawczyński Witold Usługi LeśneMazowieckie, 9-500 Gostynin, Rogożewek 111999-01-01
Wasiński Adam Usługi LeśneMazowieckie, 9-500 Gostynin, Nagodów 251999-02-01
Roman Wiechoczek F. H. U. Pati-TransŚląskie, 44-172 Poniszowice (wieś), Widów ul. Leśna 41999-10-06
Waldemar Krukowski Usługi LeśneMazowieckie, 9-505 Nowy Duninów, Duninów Duży 221999-01-09
Usługi Leśne Wenderlich DariuszMazowieckie, 9-505 Nowy Duninów, ul. Chabrowa 32000-01-10
Zakład Usług Leśnych Marek NiewaldaOpolskie, 46-082 Kup, KATOWICKA 142001-05-02
Zakład Usług Leśnych Jarosław FrątczakLubuskie, 66-016 Czerwieńsk, Nietków ul. Jana Kasprowicza 662001-16-03
Ireneusz Woźniak - 72-405 ŚwierznoZachodniopomorskie, 72-405 Świerzno, Świerzno 78a lok. 32001-15-12
Przdsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Larix" Giza MariaŚląskie, 44-160 Rudziniec (wieś), Rudziniec ul. Dębowa 6/42001-28-12
Czerner Roman Czerner Roman Zakład Usług LeśnychŚląskie, 44-180 Toszek, Kotliszowice ul. Wiejska 382002-01-10
Zakład Usług Leśnych Tomasz SieniawskiLubuskie, 66-010 Nowogród Bobrzański, Dobroszów Wielki ul. Lipowa 52007-16-07
P H U Sylwester HaponiakLubuskie, 66-010 Nowogrod Bobrzański, Niwiska ul. Żagańska 172008-07-03
Roman Krukowski Usługi LeśneMazowieckie, 9-505 Nowy Duninów, ul. Parcelowa 12A2008-19-05
Franke Krzysztof Franke KrzysztofŚląskie, 44-189 Wilcza, ul. KAROLA MIARKI 52008-16-09
1. Las Serwis Mirosław Mrozek 2. M&m Transport Mirosław MrozekLubuskie, 66-008 Świdnica, Makowa 72008-06-11
Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "Sekwoja" Sutkowski DawidMałopolskie, 33-112 Tarnowiec, Poręba Radlna 742008-25-11
Aleksandra Balewska-Domitrz "Kaminatura"Zachodniopomorskie, 72-514 Kołczewo, Świętouść 12009-19-01
Mateusz Frątczak Zakład Usług Leśnych Frątczak MateuszLubuskie, 66-016 Nietków, JANA KASPROWICZA 662009-01-04
Usługi Leśne Jacek LedzionKujawsko-Pomorskie, 87-815 Adaminowo, Adaminowo 8A2009-10-11
Tomasz Janus Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "Drew-Tom" Janus TomaszMałopolskie, 33-151 Nowa Jastrząbka, Nowe Żukowice 322009-01-12
Zenon Michalski Usługi LeśneMazowieckie, 9-505 Nowy Duninów, Lipianki 811995-15-05
Stanisław Kukuczka - 44-187 WielowieśŚląskie, 44-187 Wielowieś, Dąbrówka Główna 29 lok. 62010-03-01
"Aga-Rom" Roman LudwikŚląskie, 44-145 Pilchowice, Stanica ul. Krzywa 72010-01-03
Zakład Usług Leśnych Jan KołodziejczykLubuskie, 66-100 Sulechów, Kije 672010-09-11
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Lastech Adam GordzielikOpolskie, 46-053 Chrząstowice, Daniec Ozimska 262011-01-06
"Wysocki Michał Zakład Usług Leśnych"Forest" "Lubuskie, 0 Babimost, ZAMKOWA 102011-01-06
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Tajga" Bartłomiej HadułaŚląskie, 44-187 Wielowieś, Jeżmanów 112011-10-07
Usługi Leśne Dawid JaniaŚląskie, 44-119 Gliwice (miasto), Gliwice ul. św. Michała 17/42011-14-07
Jarosław Górski - 44-153 BargłówkaŚląskie, 44-153 Bargłówka, ul. Raciborska 67 lok. 22012-01-10
Andżelika Sieniawska Usługi Leśne I OgólnobudowlaneLubuskie, 66-010 Nowogród Bobrzański, ul. Witosa 8 lok. 12012-29-10
Zrywka Drewna Justyna LudwikŚląskie, 44-145 Pilchowice, Stanica Krzywa 72013-01-02
Lasexpert Dawid UrbańczykŚląskie, 44-160 Rudziniec, ul. Lipowa 372013-15-05
Mateusz Jania Usługi Leśne "Forester"Śląskie, 44-160 Rudziniec, ul. Gliwicka 62014-09-01
Polis Piotr LisieckiLubuskie, 65-052 Zielona Góra, ul. Bolesława Chrobrego 47 lok. 112014-05-05
Sejda Marek Usługi Leśno-RzemieślniczeMazowieckie, 9-500 Gostynin, Lucień 38a1996-01-04
Krzysztof Kazimierz Kamiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Oraz Usługi LeśneMazowieckie, 9-505 Nowy Duninów, Duninów Duży 101996-01-04
Maciej Żmijewski - 44-160 RudziniecŚląskie, 44-160 Rudziniec, Bojszów ul. Myśliwska 81996-19-08